Jízda v silných vozech jako dárek k narozeninám

Blíží se narozeniny Vašeho manžela a ráda byste ho tentokrát překvapila nečekaným dárkem? Nechejte se zlákat Firmou na zážitky a darujte poukázku na originální zážitky.

Kde se projet v Česku ve Ferrari?

Díky zážitky od společnosti Allegria můžete Vašemu drahému splnit jeho dávný chlapecký sen a umožnit mu projížďku v luxusním italském voze Ferrari. Právě v tomto italském plnokrevníkovi zažije Váš partner při řízení skutečné chvíle vzrušení i nejvíce adrenalinovou jízdu ve Ferrari. Ferrari 488 Spider umí z nulové rychlosti zrychlit na stovku během pouhých tří vteřin. To žádné jiné sportovní auto této úrovni nedokáže. Fascinován bude také jeho interiérovým vybavením. Ferrari 488 Spider představuje otevřenou variantu dříve slavného Ferrari 488 GTB. Ferrari 488 Spider se může pochlubit lehčí střechou. Doba jejího zavření a otevření trvá pouhopouhých čtrnáct vteřin. Spoustu zábavy přinese také jízda Hummerem.

Kam za jízdou v tanku?

Pokud Váš manžel patří ještě k ročníkům, které si prošly povinnou vojenskou službu, bude moci na tyto okamžiky zavzpomínat během projížďky v bojovém tanku. Voucher na vojenský zážitek je možné pořídit zde www.firmanazazitky.cz/projizdka-v-bojovem-tanku. V Benátských Vruticích se může stát jedním ze členů hrdinské posádky a užít si na vlastní kůži jízdu v historickém bojovém tanku. K dispozici jsou zde totiž dva unikátní modely typu T-55 a T-72. Prvně zmiňovaný se zúčastnil například bojového konfliktu ve válkách na Blízkém východě nebo ve Vietnamu. Mladší T-72 proslul jako nejpoužívanější tank států Varšavské smlouvy od sedmdesátých let až do rozpadu Sovětského svazu.

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment