Ubytování pro školy v přírodě na tom nejkrásnějším místě

Říká vám něco místo, které se nachází v Krkonošském národním parku a nabízí tak svým návštěvníkům kouzelný výhled do okolí i překrásný pobyt v tamní přírodě? Pokud netušíte, tak je řeč o Benecku, tedy místě, které se rozprostírá nad touto krásou a na které by byl hřích se nikdy v životě nepodívat. Letošní ubytování pro školy v přírodě, které byl pod záštitou školky ProFamily, kterou navštěvuje i má dcera, se na tomto místě uskutečnilo a dětem se velmi líbilo a již nyní neslyším doma nic jiného, než prosby s tím, že bychom si na toto místo mohli udělat výlet i jako celá rodina.  A když nad tím tak přemýšlím, není to vůbec špatný nápad.

Ubytování pro školy jako dělané

Ubytování pro školy je na tomto místě opravdu lákavé. Navíc po celkové rekonstrukci bortícího se hotelu TOP Benecko je místo opět plné lidí, které na místo táhne ať již samotná nostalgie, která je nutí se na místo opět po letech vrátit, tak i například chuť poznat místo, na kterém není pro nudu prostor jak v zimě, tak i v létě. Díky přílivu čerstvého vzduchu, který není tak jako ve městech zatížen smogem, na místo jezdí nejen děti, ale i jejich rodiče, kteří prahnou po dokonalé dovolené. A jelikož po škole v přírodě, kterou zde má dcera absolvovala, stále naléhala, ať se na místo jedeme podívat jako celá rodina, výlet jsme uskutečnili a musím uznat, že jsme udělali dobře. Je tam totiž opravdu krásně.

Hotel pro rodiny s dětmi, který nabízí i skvělou a zdravou kuchyni

Tento hotel pro rodiny s dětmi kromě jiného nabízí i úžasnou kuchyni, která je naprosto výtečná. Dětem i dospělým jsou podávána jídla bez přidaných glutamátů a co více, potraviny jsou od místních pěstitelů a chovatelů, kteří hotelu poskytují své nejlepší suroviny. Má dcera si tamní kuchyni nemohla vynachválit a já s mým mužem také ne.

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment