Saunová kamna Harvia jsou ideální do každé finské sauny

Jestliže patříte mezi příznivce saunování a uvažujete nad tím, že si domů pořídíte saunu, určitě samostatně zvažujte i saunová kamna. Většina saun (pokud tedy nejde o infrasauny) se prodává bez kamen a vy sami si vybíráte řešení, které vám vyhovuje. Sázkou na jistotu jsou elektrická saunová kamna Harvia. Stačí je zapojit do zásuvky a okamžitě začnou fungovat.

Saunová kamna Harvia pro starší i nové sauny

Tato kamna se hodí především pro finské sauny, které vytápíte na vysokou teplotu až kolem 100 stupňů Celsia. Jejich instalaci lze zvážit také do všech typů venkovních saun. Majitelé saun často váhají mezi elektrickým topidlem a topidlem na tuhá paliva. Ujišťujeme vás, že topidla na elektrickou energii jsou mnohem pohodlnější. Saunu vytopí rychle a nevyžadují žádnou speciální péči nebo údržbu. Ať už se saunujete téměř denně, nebo jenom sporadicky, jsou pro vás ideálním řešením.

Především saunová kamna Harvia stojí za doporučení. Hodí se do nejprodávanějších saun malých i středních velikostí, které si můžete vybrat na hanscraft.com. Jejich výkon 3500 W je více než dostačující a postará se o rychlé dosažení požadované teploty, takže nemusíte dlouho čekat, než se vám sauna vyhřeje.

Kamna lze snadno připevnit na stěnu sauny a případně je můžete doplnit i saunovými kameny. Komfortně šíří teplo po celé sauně a díky praktickým manuálním přepínačům se snadno ovládají. Teplotu tak můžete pohodlně a plynule regulovat po celou dobu saunování, a to bez nutnosti zbytečného větrání.

Vybírejte kamna na hanscraft.com

Internetový obchod hanscraft.com si připravil pro zákazníky širokou nabídku saun i nezbytného příslušenství. Pořídíte zde moderní saunová kamna, pěkné finské sauny, praktické venkovní sauny i třeba infrasauny a další nezbytné příslušenství, které vám zpříjemní vaši relaxaci. Jestliže si nedokážete vybrat přes internet, doporučujeme navštívit pražský showroom, kde vystavují více než desítku produktů z e-shopu.

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment