Jak si rychle půjčit

Nebankovní půjčky jsou vhodným řešením v okamžiku, kdy vám peníze banka nepůjčí, případně půjčí, vy ale potřebujete prostředky získat rychleji. Obejdete se totiž bez zdlouhavého vyřizování doprovázeného úmornou byrokracií. Jak takové zařizování půjčky v praxi vypadá?

Nebankovní půjčky

Někdy se jim pro jejich flexibilitu ostatně i říká rychlé nebankovní půjčky. Jednak je lze sjednávat přes internet a vy tak nemusíte nikam chodit. A jednak k těmto rychlým půjčkám online potřebujete pouze platný občanský průkaz a bankovní účet.

Zpravidla není zapotřebí jakkoli prokazovat výši příjmu a s sebou nemusíte mít ani ručitele. Může být ale nutné doložit, že nějaký příjem máte. Klient, který nic takového prokázat nemůže, je pro poskytující společnost samozřejmě rizikový. Ale rovněž by tím mohl on sám být uvržen potenciálně do dluhové spirály, což by nikdy nemělo být v zájmu korektně fungující nebankovní společnosti.

Jak se při půjčování nespálit

Rozhodně tak není na místě dát se zlákat na první internetový inzerát nabízející nebankovní půjčky v Praze. Poskytovatele pečlivě volte, abyste měli jistotu, že se nejedná o jednoho tzv. úvěrových predátorů. Základní prověření žadatele před poskytnutím půjčky je vhodným vodítkem, které vám o serióznosti dané společnosti napoví.

U společnosti Rerum si můžete jednoduše půjčit až 8 000 Kč. V případě, že svou půjčku řádně a včas splatíte, podruhé je možné cílovou částku navýšit na až 20 000 Kč. Limit splatnosti si máte možnost navolit sami. Měli byste ho pochopitelně dodržet, nicméně v případě náhlé neschopnosti půjčku v adekvátním termínu doplatit lze domluvit také prodloužení termínu, a to o 7, 14, případně až 30 dnů.

Na jedno jméno si lze nechat otevřít pouze jediný aktivní a schválený účet. To znamená, že souběh několika půjček možný není. Půjčky můžete mít u jiných poskytovatelů, ať bankovních či nebankovních. U nich však nesmíte být vedeni coby dlužník. A ani na vás nesmí být uvalena exekuce. To by vás vylučovalo z možnosti si o půjčku požádat.

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment