Jaký materiál zvolit na pracovní židli

Výběr povrchového materiálu kancelářské židle k počítači či pracovní židle záleží hlavně na vašem vkusu. Vysoce reprezentativně působí třeba kožené židle. Jsou velmi stylové, hodně toho vydrží a velmi snadno se udržují. Levnějším typem, a tedy i v kancelářích častěji používaným, jsou pracovní židle s textilním potahem. Tady je ale velmi důležité, aby byl tento povrchový materiál velmi kvalitní, prodyšný a snadno se vám čistil. Vysoce praktické jsou snímací potahy, které se dají jednoduše sundat a vyprat. Moderní jsou dnes také prodyšné pracovní židle k počítači v provedení s pevnou elastickou síťovinou upevněnou místo čalounění. Kancelářské židle na akci jsou super tipem, jak pořídit kvalitu za super cenu.

Vybíráme kancelářskou židli

Všichni lidé, kteří v práci sedí 8 anebo více hodin, často pak trpí velkými bolestmi zad. Ztuhlá krční páteř, bolavé zádové svalstvo, velký tlak v bedrech a celkově jakýsi strnulý pocit v těle není rozhodně nic příjemného. Mohou vás dost bolet i kyčle. Navíc tyto potíže také mohou vést i k mnoha dalším a často chronickým zdravotním neduhům. Na vině pak ve většině bývá špatné držení těla a dost nevhodné sezení. To si během pracovního procesu velmi často ani neuvědomujeme. Pokud se nad stolem hrbíme, sedíme stále v jedné strnulé poloze, tak tím můžeme neustále tlačit i na některé orgány a podnítit si tak zdravotní neduhy, které bychom si se špatným sezením v mnoha případech ani sami nespojovali. Kancelářské židle k počítači musí být precizně provedené.

Předejděte zdravotním potížím

Zdravotním problémům je vždy mnohem lepší předcházet. Pokud tedy trávíte ve vaší pracovně celý svůj pracovní den převážně v sedě na židli, měla by být opravdu kvalitní, odpovídající této zátěži. Řešením může být v tomto případě kancelářská křeslo, které nabízí dynamické sezení. Jde o způsob, který dokonale zprostředkovává formu zdravého sezení, jehož velkou podstatou je takzvaný synchronní mechanismus, který umožňuje synchronní pohyb opěradla a zároveň i sedáku. Pracovní židle k počítači se tak vlastně dokonale přizpůsobuje všem vašim pohybům. Tím pak následně dochází ke zcela rovnoměrnému zatížení u vašich zad a současně také k podpoře správné funkce vašich zádových a všech dalších svalů, které se zapojují při formě správného sezení.

 

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment