Tak trochu jiná automyčka

Automyčka Express

Pod slovem „automyčka“ se každému z nás vybaví něco jiného. U většiny to ale nejspíš bude ona betonová budova u benzínové stanice, ve které se za hrozivého lomozu prohánějí po karoseriích automobilů obrovské rotující kartáče. Lehce se tak může stát, že po takové návštěvě nevyjde automobil zcela bez poskvrnky. Může dojít k poškození laku nebo plastových částí. Ale jak se tomu jednoduše vyhnout? Ne každý má totiž čas a možnosti, aby si svůj automobil umyl a naleštil sám.

Automyčka Express
Automyčka Express

Automyčka Express neklasické ruční mytí

Bylo jen otázkou času, než se v dnešním přetechnizovaném světě lidí vrátí opět ke kvalitní ruční práci. A to je přesně případ Automyčky Express, která při ručním mytí nabízí zcela individuální přístup ke každému automobilu. Ruční mytí je totiž jedinečnou možností jak dopřát svému plechovému miláčkovi to nejlepší. Zkušený pracovník nepracuje jako nějaký robot, ale může se podle potřeby zaměřit na místa, která potřebují zvláštní péči. Může se jednat třeba o zaschlý hmyz v masce kapoty nebo o různé mastné skvrny, se kterými si automatická myčka poradí jen velice těžko.

Mytím to pouze začíná

Automyčka Express se ale nevěnuje pouze mytí a leštění laku, paleta nabízených služeb je o poznání širší. Mohou vám tu třeba kompletně vysát celý interiér a ošetřit jeho veškeré plastové části. Kožené čalounění po odborné impregnaci bude opět pružné a vláčné. Pneumatiky a disky kol budou po očistě zářit, až bude zrak přecházet. A jako třešničku na dortu můžete využít i služby čistění klimatizací. Není nad to, mít v automobilu svěží čerstvý vzduch bez známky plísní. Nabídka služeb je opravdu široká a u Automyčky Express si tak svůj mycí program dokáže vybrat opravdu každý. A váš automobil bude na konci jistě opět zářit.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Novinky-Zprávy.cz   

Tiskové-zprávy.eu     

Aktualitycz.cz

Profolio na Facebooku

Related posts

One Thought to “Tak trochu jiná automyčka”

  1. […] Automyčka Express se ale nemusí zaměřit pouze na zevnějšek vašeho vozu, na výběr existuje daleko více programů. Například ošetření pneumatik a vyčistění a vyleštění disků. Dalším zajímavým programem pro vás může být důkladné vyčistění interiéru automobilu, vnitřních plastů, oken, voskování s UV filtrem, impregnace kožených částí nebo čištění klimatizace. To vše s individuálním přístupem, který Automyčka Express nabízí a je její předností. […]

Leave a Comment