Tužky s potiskem chce mít každý – i prezident

Pamatujete si na pověstné „Klausovo pero“? Diplomatické pero na návštěvě státníků v Chile bylo tak dokonalého designu, že ani tehdejší český prezident Václav Klaus neváhal a obratem jej strčil do kapsy. Bohužel jeho gesto nebylo až tak nenápadné, všimly si jej všetečné oči reportérů světoznámých médií a záznam z krádeže během několika hodin viděly stovky tisíc diváků na YouTube. Pokud chcete mít tužky s potiskem, po kterých bude toužit každý – možná i prezident, nechte si je zhotovit ve specializované dílně.

Reklamní tužky s potiskem a laserovým rytím

Každý reklamní předmět, jakož i tužky s potiskem, má především sloužit svému účelu. Zbytečné věci, jimiž obdarujete své partnery, zákazníky nebo zaměstnance, okamžitě poletí do koše. Neztrácejte čas přemýšlením nad tématy, jakými předměty byste skutečně obdarované potěšili, které věci se jim budou denně hodit nebo jaká drobnost jim schází. Mezi oblíbenou klasiku patří kancelářské potřeby. Flash disky, klíčenky, diáře, propisovací pera, tužky s potiskem plní svou nezastupitelnou roli v administrativě, pohostinství, službách i školách.

Pro vkusná pera nebo tužky s potiskem rádi sáhnou také náročnější zákazníci, pro něž se vyrábějí reklamní předměty zdobené hodnotnými potisky, umným rytím a gravírováním. Studenti, žáci a děti se spokojí s klasickými tužkami, ovšem v dostatečné paletě barev. Na vrchol popularity stoupají i ekologické výrobky, proto se nebojte obdarovat své zákazníky bambusovými pery a dřevěnými tužkami. Zmíněné předměty a další zboží se dá vkusně ozdobit jménem vaší firmy nebo logem společnosti tak, aby vždy bylo na očích a nenápadně se připomínalo obdarovaným klientům, partnerům či zákazníkům. Volte dárky tak, aby měly alespoň malý užitek a určitou přidanou hodnotu.

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment