Venkovní grily pro letní večery

Zima se pomalu a jistě chýlí ke konci, těšíme se na teplé, vlahé večery, které nás přímo vybízejí k zahradní grilovací párty. A pak už se stačí jen rozhodnou, zda si pořídíme nový gril nebo nám ještě poslouží ten starý. Častou otázkou je, zda jsou výhodnější  venkovní grily  na dřevěné uhlí, plyn nebo elektřinu. Existují i vodní grily a grily na lávové kameny.  Proč je grilování pokrmů tak populární?  Jde o starodávný způsob jak na otevřeném ohni připravit lahodné pokrmy. V moderní společnosti se k vůni kouře a opékaného masa pod širým nebem vracíme jako k příjemné relaxaci.

 

Zahradní grily!  Na co se zaměřit při jejich výběru?

Moderní zahradní grily  – vždy se zaměřujeme na parametry výrobku. Povětšinou platí, že čím vyšší je cena, tím je lepší funkčnost a kvalita. Ovšem výjimky se dají nalézt i u tohoto sortimentu.

Než klikneme na tlačítko koupit, tak se zaměříme na:

  • funkčnost  
  • bezpečnost, preferujeme pevný materiál, stabilitu podstavce nebo nožek, zda má gril zabezpečení proti překlopení a proti ohni či spálení, nesmí chybět ohnivzdorná madla a držáky
  • jednoduchá manipulace a čištění
  • polohovatelnost roštu a pevnost víka
  • moderní design, preferujeme grily s příslušenstvím a odkládací plochou.

Grily ve vysoké kvalitě na t-zbozi.cz

Jako palivo vítězí dřevo. Romantika u otevřeného ohně se neodmítá, přestože je dřevo obtížné zapálit, a pak ještě muset počkat, aby se spálilo a změnilo se na dřevěné uhlí. Máte příkladně ve svém hledáčku přenosné mini grily? Výhodou mini grilů je jejich mobilita, můžete je lehce sebou brát na cesty. Nevýhodou malá stabilita.  A kde zahradní grily nabízejí za skvělé ceny a ve velkém výběru? Denně spoustu objednávek vyřídí v zákazníky oblíbeném internetovém obchodě t-zbozi.cz. Do dvou dnů máte svou objednávku doma!

 

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment