Mobilní regály a jejich využití ve skladech

Variabilně se přizpůsobit novým požadavkům dodavatelů a odběratelů je v podnikatelském prostředí velmi důležité. O úspěchu v podnikání často rozhodují maličkosti.

Moderní požadavky na dodávky zboží a materiálu přesně na čas, vyžadují dokonalé logistické zabezpečení. Důležitou součástí celé logistiky jsou efektivní skladové zásoby.

Sklad je jádrem podnikání ve velkém množství průmyslových odvětví. Je nesmírně důležité nezanedbat kvalitní vybavení skladu.

Kromě toho, že máte přesný přehled o skladových zásobách, máte jistotu v spolehlivosti regálů, které by měly být správně dimenzované z ohledem na skladovaný materiál.

I pokud máte vše přesně do detailu naplánované, určitě potřebujete z různých příčin rozšířit kapacitu skladu. Pokud jste získali novou zakázku, máte sezónní zboží a proto potřebuje “nafouknout” kapacitu vašeho skladu nepotřebujete nové dodatečné skladové prostory.

Problém, jak vyřešit potřebu větší potřeby skladovacích regálů vyřeší mobilní regál. Mobilní regál praktickým způsobem využije vaše skladové kapacity a využije je na 100%. V bloku mobilní regálů stačí pouze jedna obslužná ulička, která se dá posouváním regálů vytvořit v libovolném místě bloku.

Pokud vaše firma potřebuje efektivní využití skladovacích prostor, je využití mobilního regálu od firmy regalsistem.sk výborným řešením.

Objevte i vy nové možnosti, které vám nabízí již váš stávající sklad. Buďte připraven na úspěch v podnikání a nenechte se připravit o nové obchodní nabídky.

 

 

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment