Dřevěná móda je trend

Dřevěná móda je poněkud neotřelý nápad. Základním materiálem na výrobu doplňků pro muže je tedy dřevo. Každý vyrobený kousek je naprostým originálem. Dřevěný motýlek je velmi zajímavým doplňkem outfitu nejednoho muže. V kombinaci s látkou vypadá velmi efektivně. Látku navíc doladíte se svým kapesníčkem.

Jednotlivé produkty se vyrábí z exotických dřevin jako je mahagon, zebrano nebo padouk. Tyto materiály jsou velmi tvárné, odolné a ve výsledku působí luxusním dojmem.  Kdo by netoužil mít manžetové knoflíčky z exotické dřeviny?  Ze dřeva se vyrábí také kravaty, které jsou vyráběny přesně dle přání zákazníků. Vybrat si můžete z mnoha modelů, stejně jako motýlky. Kravata i motýlek bude slušet na casual i business oblečení, ale na košili s havajskými motivy bude působit poněkud nepatřičně.

Ačkoliv se to mnoha lidem nemusí zdát, dřevo je fascinujícím módním doplňkem. Tradičněji budou působit dřevěné brože. Zajímavým trendem pro pány jsou dřevěné hodinky. Dřevo najdeme však i v dámské módě. Velmi zajímavé jsou dřevěné kabelky, které se vyrábí v kombinaci dřeva, kůže a textilu. I v dřevěné kabelce najdete praktické kapsičky, čímž naplno využijete prostor kabelky. Dřevo je zkrátka velmi elegantním a praktickým doplňkem pro každou příležitost.

Ze dřeva jde všechno

Ze dřeva mimo jiné můžete mít brýle, prstýnky, náramky, ale klidně i boty. Kdo se toho nebojí, může se obléci do dřeva od hlavy až k patě. Při troše hledání si snadno najdete svůj dřevěný směr, kterým se vydáte. I dřevěné prvky je potřeba umět sladit s ostatními kousky oblečení. S dřevěnými kousky lze hravě odbourat veškeré módní předsudky. Výrobci se snaží o ohleduplnost k přírodě, dřevo je ekologické, recyklovatelné.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

eKompetence.cz

StyleMag.cz

In-In.cz

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment