Zapomeňte na záněty a užijte si léto

Dvě třetiny českých žen trápí problémy v podobě nepříjemných výtoků, bolestí při pohlavním styku, svědění, pocity suchosti a mnoho dalších projevů, které vznikají jako následek narušené mikroflóry v pochvě.

Výše uvedené problémy mohou postihnout ženy bez ohledu na věk, zda jsou v produktivním věku nebo mají po menopauze. Vhodnou prevencí pro všechny ženy jsou probiotické tampóny a intimní krém ellen.

Tento jedinečný krém obsahuje směs lactobacilů, mléčných bakterií Lacto Naturel, které okamžitě pracují, takže vám poskytnou úlevu od svědění či pocitu suchosti.  Rovněž vytváří zdravé prostředí pro přirozenou mikroflóru. Udržuje sliznici vlhkou, navodí vám pocit svěžesti po celý den.

Probiotický krém ellen obsahuje kmen mléčných bakterií, které přirozeně posilují mikroflóru a postarají se o obnovení ochranné kyselé hydrolipidní bariéry. Krém je schopen zmírňovat projevy jako svědění, štípání a nepříjemné podráždění takřka okamžitě. Je třeba také dodržovat hygienu, nenosit těsné prádlo a lycrové kalhotky vyměnit za ty ze 100% bavlny, rovněž  se vyhněte tangám.

Probiotické tampóny ellen jsou další variantou, jak se chránit před poševními záněty. Obsahují stejný patentovanou směs lactobacilů jako intimní krém ellen. Jsou vhodné jako prevence pro všechny menstruující ženy, tampóny je možné používat také dlouhodobě.   Patentovaná směs laktobacilů se z tampónu uvolňuje vlivem tělesného tepla. Laktobacily zlepšují přirozenou obranyschopnost proti urogenitálním infekcím.  Chcete-li si užívat komfort při sportu, koupání i na letní dovolené, pak kombinujte krém i tampony ellen.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

StyleMag.cz

In-In.cz

GoldBach.cz

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment