Čištění koberců pomocí nové technologie

Čištění koberců

Čištění koberců je činnost, kterou zpravidla neděláme rádi, kvůli poměrně velké náročnosti. Naštěstí existuje řada odborných firem, které provádí čištění koberců a čalounění za výhodné ceny a rychle.

Čištění koberců systémem Rotovac

Čištění koberců a podlah systémem Rotovac patří mezi nejnovější trendy v oblasti údržby. Jedná se o nejmodernější systém čištění za použití moderního přístroje, kterým vyčistíte koberec, postel i interiér vozu.

Rotovac se používá na čištění koberců i tvrdých podlah velmi jednoduše. Díky jednoduché technologii jsou koberce vyčištěny naprosto dokonale, v porovnání s použitím jiných přístrojů. Čištění koberců Praha s použitím stroje Rotovac poskytuje naprosto komfortní služby. Čištění pomocí Rotovac je ideální renovací koberců. Při aplikaci tohoto systému se narovnává vlákno koberce, odstraní se již dávno zašlapané nečistoty, dojde k redukci vyšlapaných cestiček a přechodů na koberci.

Odborná firma, která vám provádí čištění koberců, by měla nejprve zjistit, z čeho jsou koberce vyrobeny, také jaká je míra a styl znečištění koberce. V případě, že jde o velké znečištění, je systém Rotovac nejlepší volbou. Koberec bude zbaven i roztočů a alergenů, po skvrnách a prošlapaných místech nezbude ani památka. Rotovac v kombinaci s kvalitními přípravky na čištění je zárukou dokonale čistých koberců či čalounění.

Rotovac je výkonná extrakční hubice, která využívá rotační vakuovou hlavu k dokonalému hloubkovému čištění koberce. V hlavě jsou tři odsávací botky a trysky, díky kterým je účinnost při čištění koberce velmi vysoká. Odolají tak skvrny od vína, čokolád, pachové stopy domácích mazlíčků i další větší znečištění.  Chcete-li mít čisté koberce, není nic jednoduššího, než si objednat službu čištění koberců, která využívá nejmodernější systém Rotovac.

Redakce Press-News.cz

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Copywrighter.cz

Promo-clanky.cz

SEOlaborator.cz

 

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment