Zahajte léčbu Vašeho pohybového aparátu dříve než se Vám zdravotní komplikace nakupí

Trápí Vás již delší dobu potíže se zády či krční páteři? V tom případě je nejvyšší čas vyhledat pomoc profesionálního fyzioterapeuta. Navštívit jej můžete v Centru trvalého zdraví Cordeus.

Najděte si svého fyzioterapeuta v Centru trvalého zdraví Cordeus

Moderní fyzioterapie Praha 6 Vám pomůže zbavit se konečně bolesti zad či kloubů. Po pravidelných návštěvách fyzioterapeuta budete moci mít konečně radost z pohybu a věnovat se Vaším zájmům stejně jako doposud. Kvalitní fyzioterapeutické ošetření si zakládá na obnově a posílení pohybového aparátu. Fyzioterapeut s Vámi nejprve provede komplexní kineziologický rozbor držení těla, pohovoříte si spolu o Vašich pohybových návycích a na základě takto nasbíraných informací Vám navrhne, jak postupovat při odstranění blokád. Fyzioterapeutky používá komplexní techniky tak, aby docílily obnovy a posílení pohybového aparátu člověka. Zaměřují se při své práci také na nácvik pohybových stereotypů, zahrnují myofasciální techniky, mobilizaci páteře a periferních kloubů a dbají také na reflexní terapii chodidel. Více informací o jednotlivých technikách najdete zde www.cordeus.cz/sluzby/pece-o-telo-fyzioterapie/fyzioterapie/.

S fyzioterapeutem najdete příčinu Vašich zdravotních komplikací již v mládí

Fyzioterapie nehledá příčiny pouze v aktuálních zdravotních problémech, ale zkoumá mnohem starší souvislosti. Díky fasciální manipulaci a metodě DNS je možné odstranit bolestivé stažení svalových fascií, které mohly vzniknout již v dětském věku. Fascie jsou tenké vazivové blány, které obalují svaly. Jsou vzájemně propojeny napříč celým tělem. V případě, že se někde fascie stáhne, ztrácí svou schopnost klouzat po svalu a může způsobit zdravotní komplikace. Se stahy fascií se často potýkají zejména lidé, kteří během svého povolání sedí. Trápit Vás mohou také v případě, že nosíte tašku na stejném rameni nebo jste si někdy v mládí zvrtli kotník. Příčin můžete jednoduše několik. Terapie fasciálního systému naštěstí dokáže tuto nerovnováhu v těle odstranit a obnovit jejich kluzkost. Výsledkem terapie je odstranění všech zatuhlých míst, které způsobují bolest nebo brání v provedení pohybu.

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment