Prodloužený víkend pro dva v Rakousku

Hledáte na poslední chvíli tip na prodloužený víkend o Velikonocích v zahraničí? Příjemnou jarní dovolenou slibuje náš jižní soused Rakousko. Ubytování pro Vaše toulky touto zemí můžete najít zde www.firmanazazitky.cz/ubytovani-rakousko/.

Velikonoce v rakouských horách

Rakousko nabízí dovolenou plnou zážitků, kterou si užije skutečně každý. Vězte, že ačkoliv nebudete trávit cestováním dlouhé hodiny, můžete v Rakousku vidět téměř cokoliv, na co si vzpomenete. V Rakousku se můžete kochat přírodou i si najít čas na procházky po historických centrech mnohých známých měst. V přírodě můžete proniknout do dech beroucího světa hor a prožít nezapnutelné zážitky v majestátných horských hřebenech. Tajemně působí také pobyt v sytě zelených lesích a u teplých jezer s průzračně čistou vodou. Rakouské hřebenové cesty vynikají svou rozmanitostí a jsou ideální cestou k odpočinku, jak pro zapřisáhlé alpinisty, tak pro relaxační turisty.

Kam na horskou túru v Rakousku?

Rakousko je posázené nejkrásnějšími hřebenovými cesty v Evropě. Jmenovat můžeme alespoň některé z nich. K nejatraktivnějším bezpochyby náleží v Tyrolsku Stubaiská hřebenová cesta. Její pohádkovou atmosféru tvoří Stubaijský ledovec. Trasa vede panenskou vysokohorskou krajinou Stubaijský Alp kolem bublajících potůčků, burácejících vodopádů a idylicky vypadajících horských jezer. Již při první návštěvě si zamilujete také korutanskou hřebenovou cestu kolem jezera Millstätter See nebo okruh kolem Schneeberug v Dolním Rakousku. Prodloužený víkend pro dva v horách si však užijete, ať už se rozhodnete pro kterýkoliv horský region v Rakousku. Proměňte letošní Velikonoce v jedinečnou jarní dovolenou s Vaší drahou polovičkou a užijte si nejen krásnou přírodu, ale také navzájem jeden druhého.

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment