Existuje školka Praha, do které se těší děti i jejich rodiče

Straší vás zkostnatělá školní zařízení, do kterých se nesmíte ráno zpozdit ani o minutu, jinak vám vynadají anebo v nejhorším dítě nevezmou? Slyšeli jste o školkách v Berlíně nebo ve Švédsku, kde vám dítě pohlídají i v noci, pokud máte zrovna oba rodiče noční a nemáte chůvu nebo prarodiče na pohlídání? Myslíte si, že to je nemožné u nás v České republice? Ano, ve většině případů se musí striktně dodržovat otevírací a zavírací doba školek, ale naštěstí existuje školka Praha, která maximálně vychází vstříc rodičům a především jejich dětem.

Mateřské školky Praha mají působiště na víc místech

Speciální mateřské školky Praha, jež jsou populární pod svým názvem ProFamily, se za více než pětadvacet let svého působení na poli vzdělávacím a výchovném dokázaly rozšířit na více míst po Praze a do okolí hlavního města. Zájemci o péči o své děti mohou své ratolesti přihlásit do některé ze školek, jež jsou například v Praze 9 na dvou místech, v Praze 4 v Krči, v Modřanech, Dubči a v Měšicích. Zápisy do školek ProFamily nejsou limitovány datem, kdy probíhají běžné zápisy do státních školek, své děti můžete přihlásit kdykoliv během školního roku. I o prázdninách. To se konají tábory a pobyty u moře. Děti z MŠ ProFamily se nestíhají nudit zkrátka ani v období dovolených.

Mateřská školka ProFamily otevírá svou náruč i dětem se speciálními potřebami

 

Nebojte se přihlásit své děti, které mají například speciální dietetické potřeby nebo nějakým způsobem zaostávají za svými vrstevníky. Školka ProFamily dovede zapojit do hry všechny svěřené děti bez rozdílu a dokáže připravit chutná a zdravá jídla pro strávníky s nejrůznějšími stravovacími potřebami. Kromě výtvarných, hudebních a poznávacích aktivit jsou děti také seznamovány se zvířaty.

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment