Matrace 90×200 cm jsou ideální pro jednolůžka

Vybíráte matraci pro svou jednolůžkovou postel? Pak vás jistě ničím nepřekvapí, že matrace 90×200 cm je ideální volbou. Tato matrace nabízí dostatek komfortu v malém bytě, v dětském pokoji nebo třeba v pokoji pro hosty. Je ideální pro příležitostné přespání i na běžné použití. Dá se pořídit v různých stupních tvrdosti a také z mnoha materiálů. Sami se tak rozhodnete, zda vám je příjemnější spát na pěně nebo na pružinách. Některé matrace jsou také vyztužené kokosovým vláknem nebo obsahují další vychytávky pro váš komfort během noci.

Matrace 140×200 cm nabízí dostatek pohodlí i manželům

Rozměr matrace 140×200 cm je vnímán jako poměrně kontroverzní. Zatímco někteří partneři se na takové matraci bez problémů vyspí, jiným tento kompaktní rozměr dělá problémy. Obecně však záleží na tom, kolik v noci potřebujete místa. Jestliže máte dostatečně prostornou ložnici, vyplatí se zvolit spíše větší matraci a sáhnout po rozměrech 160×200 nebo 180×200 cm, které nabízejí velké pohodlí. Naopak menší kompaktní matrace není na škodu v malých bytech a malých ložnicích, kde je každý centimetr místa, který vám zbude, rozhodně znát.

Matrace 160×200 cm překvapí svou prostorností

O něco větší je pak matrace 160×200 cm. I pouhých 20 centimetrů navíc ale dokáže dělat divy a vy tak s touto matrací můžete být dlouhodobě spokojeni. Ostatně se jedná o nejběžnější rozměr postelí. Víte, kde tyto matrace výhodně pořídit? Rozhodně nemusíte chodit do kamenného obchodu, ale dnes si dobře vyberete i přes internet. Navštivte webové stránky obchodu matrace-store.cz, kde vám s koupí poradí odborně proškolený personál. Obchod navíc disponuje vlastní kamennou prodejnou v Plzni, takže pokud si přece jenom matraci budete chtít na vlastní kůži vyzkoušet, máte zde ideální příležitost. Velmi výhodně tady pořídíte matrace z různých materiálů, o různé tvrdosti a ve standardních i v atypických rozměrech.

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment