Bytový textil dodal našemu bytu šmrnc

Když se dříve řeklo slovo bytový textil, donedávna jsem mu nemohla přijít na chuť. Přišlo mi zbytečné utrácet za kýčovité deky, které leckdy moc nevydrží a mít doma několik polštářů, které obklopují sedačku, se mi také rovněž nechtělo. Svůj názor jsem ovšem změnila v momentě, kdy se nám narodil náš prvorozený syn Václav a mě přepadl syndrom takzvaného hnízdění, který je dle odborníků u prvorodiček naprosto normálním jevem. Pořídila jsem tak nejen kvanta kojeneckého textilu, který je pro mého syna velmi pohodlný, ale i dostatek toho bytového, jelikož jsem začala náš byt po porodu vnímat naprosto jinak. A věřte nebo ne, náš byt má nyní konečně šmrnc, který nám může leckterá návštěva závidět.

Koupelnový textil je mou srdcovou záležitostí

Nejenže v koupelně trávím spoustu času péči o sebe a své tělo po porodu, ale také péčí o svého syna, potřebovala jsem se i zde cítit velmi útulně. Donedávna jsme ve své koupelně měla pouze potřebné ručníky a podložku před vanou. Nyní klasické ručníky nahradily savé a příjemné materiály ručníků a osušek, ve kterých si libuje i můj milovaný syn. Koupelnový textil se tak doslova stal mou závislostí, jelikož chci v této místnosti udržet pořádek a zároveň se zde chci po všech procedurách, které na své tělo aplikuji, cítit opravdu pohodlně.

Kuchyňský textil miluje i můj muž

Nyní se nejspíše dotknu hned několika žen najednou, když přiznám, že můj manžel výborně vaří a nebojí se zhostit třeba víkendových obědů a večeří pro celou rodinu. A to ne proto, že by musel, ale proto, že ho vaření jednoduše baví. Jsem na něj proto zákonitě pyšná. Nejedna má kamarádka si totiž na roli svého muže v kuchyni doslova stěžuje a popravdě ho v ní ani příliš často nevídá. Aby tedy i on mohl plně využít svého kulinářského potencionálu, pořídila jsme mu do „jeho“ kuchyně kuchyňský textil, který si rovněž velmi rychle oblíbil. Má tedy k dispozici jak vtipnou zástěru na vaření, tak i dokonalé chňapky ve stejném stylu. Jeho jídla nyní chutnají ještě lépe.

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment