Žijeme v teniskách

Každý z nás má ve svém botníku minimálně jeden pár pohodlných tenisek.  Tenisky, tričko, džínsy či tepláky. Jdou  ruka v ruce. Pohodlný street styl.

Ale co tak tenisky, sako, chino kalhoty a tričko. Ležérní trendy styl, který si buď okamžitě zamilujete, nebo ho úplně odsunete na vedlejší kolej.

Automaticky byste k saku volili elegantní polobotky, ale v sportovní eleganci je možné zvolit i tenisky.

I tenisky umí být sofistikovanější.

Cestu k úspěchu si doslova vyšlapaly až po nějakém čase. Máme je spojené s během, návštěvami v posilovně nebo procházkami v lesích, ale v dnešní době už mají čestné místo i na módních molech světoznámých módních značek.

Když už se rozhodnete kombinovat sako s teniskami, volte úzké tenisky, žádnou běžeckou nebo sportovní širokou obuv. Barevně byste je měli určitě sladit. Klasickou bílou barvou nic nepokazíte, ale ani nepřekvapíte. A jak sami dobře víte, bílá barva je náchylnější na fleky a žluté skvrny. Proto můžete sáhnou po dalších klasických barvách jako je šedá, modrá nebo černá, tyto barvy dobře ladí s každou barevnou kombinací.

Originální Adidas.

Populární firmu Adidas určitě nemusíme představovat. Jejich jméno a fantastické produkty znají lidé po celém světě. Každou sezónu si pro nás připraví trendy vychytávky, ale jejich klasické bílé adidasy z nesmrtelné kolekce Stan Smith představují symbol sportovní elegance. Dokonale se hodí k jednoduchému outfitu čistých linií.

Pohodlné New Balance.

Ideální a extrémně komfortní, vhodné na každodenní nošení i během dlouhých pracovních dní. Svou kolekci lifestyle přizpůsobili i sportovní eleganci, barevně i střižně. Výstižně a originálně doplní váš jednoduchý business outfit.

Dobré, vkusné a kvalitní tenisky vhodné k elegantnímu stylu najdete i za skvělé ceny. Ne vždy potřebujete mít obutou světoznámou značku. Stačí kvalitní kožený materiál a příjemné barevné variace…

V módě je potřeba řídit se heslem: „Fantazii se meze nekladou“. Nebojte se zařadit tenisky do vašeho každodenního režimu i toho pracovního.

 

 

 

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment