Dovolená u moře bez obav

Cítíte, že po náročných dnech v práci si potřebujete pořádně odpočinout? Není nic pohodlnějšího než pobyt all inclusive u moře. Jedině tak si užijete dokonalý relax bez jakýchkoliv stresů a zařizování.

Cestovních kanceláří nabízejících all inclusive dovolenou je celá řada. S all inclusive máte na dovolené zajištěné stravování v průběhu celého dne a vedle hlavních jídel máte v nabídce i své oblíbené nápoje, kávu, zmrzlinu a různé místní speciality. Kromě toho můžete využít nejrůznější animační programy pro děti i dospělé, nejrůznější výlety, soutěže a společenské sporty. Jestliže nechcete na své dovolené nic zařizovat, jen si užívat a relaxovat, pak není lepší volby.

Do zahraničí s cestovní kanceláří

Objednávat dovolenou s cestovkou má celou řadu výhod. Máte náročný program a nestíháte svou dovolenou naplánovat? Cestovní kanceláře vše zařídí pohodlně za vás. Stačí vybrat letovisko, počet dní a o zbytek se postará cestovka. A vyskytne-li se jakýkoliv problém na vaší dovolené, pak ho vaše cestovní kancelář vyřeší k vaší spokojenosti.

Půjčte si auto a objevujte okolí vašeho hotelu

Už vás ležení na pláži nudí a potřebujete na chvíli změnu? Pak není nic jednoduššího než si půjčit auto na Rentalcars a začít pohodlně objevovat okolí vaší destinace. Rentalcars vám pomůže vybrat to ideální auto za nejnižší cenu. Sjednat zároveň můžete i pojištění auta, pak se nemusíte bát žádného poškození ani škrábance.

Máte radši volnost?

Pokud vás lákají spíše poznávací zájezdy a nevadí vám zařizovat si všechno sami, pak právě vy oceníte nabídku on-line cestovní kanceláře Expedia. Na jejich stránkách zadáte místo odletu, vaší destinaci, počet dní a zbytek již zařídí Expedia za vás. Vybrat si můžete z nejrůznějších hotelů, letenek a pokud chcete tak vám Expedia pomůže najít i auto na vypůjčení. Vše přehledně na jedné stránce a za skvělé ceny!

Ušetřete na své dovolené

Dovolená vašich snů je poměrně finančně náročná, tak vás snad potěší, že na ní můžete ušetřit. Stačí při koupi dovolené využít cashback Tipli. Cashback je nový trend v online nakupování a spočívá v tom, že se vám z každého nákupu vrátí část peněz zpět. Stačí se pouze zdarma zaregistrovat na cashbackovém portálu Tipli. Pak již můžete nakupovat ve více než 450 partnerských e-shopech levněji než kdy dřív. Mezi nejoblíbenější obchody, ve kterých můžete s Tipli ušetřit patří AliExpress, Booking.com, Mall.cz, eBay, Tchibo a samozřejmě i celá řada cestovních kanceláří, Expedia a Rentalcars.com.

Profolio na Facebooku

Related posts

One Thought to “Dovolená u moře bez obav”

  1. Iveta

    Když si prohlížím fotky z dovolených svých přátel, říkám si, že ještě letos něco zvládnu! Co říkáte na tyhle stránky: https://www.nev-dama.cz/last-minute? Máte s nimi zkušenosti? Asi bychom si tam vybrali!

Leave a Comment