Jedinečnou svatbu prožijete na statku v Benicích

Stále více snoubenců láká svatba na statku. Máte-li blízko k přírodě a zvířatům, může to být pro vás ideální volba. Pro romantiky je svatba v prostředí statku s možností projet se v kočáře taženém ušlechtilými koňmi snem. A tento sen si můžete poměrně snadno splnit díky hřebčínu Favory v Benicích.

Prostředí, které vás nadchne

Statek Benice umožňuje uspořádat kompletní svatbu na venkově od obřadu přes hostinu až po zábavu do pozdních hodin. Z unikátních prostor tohoto barokního statku čiší historie a máte možnost vybrat. Svatba civilní i církevní. Jde o zrekonstruovanou kulturní památku, která se bude skvěle vyjímat na fotografiích a v jejímž prostředí se budete cítit opravdu příjemně.

Koně a další zvířata

K dispozici vám budou i krásní starokladrubští koně z místního chovu, problémem nejsou projížďky v sedle, v kočáře, mají zde dokonce i oslíky, a nadšeni budou dospělí i děti. Během svatby můžete uspořádat originální program, pořídit povedené fotografie, využít prostory statku i jeho pozemky, které jsou rozsáhlé a vhodné jak pro fotografování, tak i pro parkování většího počtu vozidel.

Svadba snů
Svadba snů

Hostina jak se patří a svatba může začít

Co se týče hostiny, čeká vás výborná tradiční kuchyně a tým profesionálů, kteří připraví hody dle vašeho přání. Hostina může být uspořádána buďto ve starobylém špejcharu nebo v prostorách nádvoří, menší zpravy mohou využít barokní světnici, a pokud vás láká grilování, není problém jej uspořádat na nádvoří hřebčína.

Svatba
Svatba

Svatba pro romantiky

Romantické prostředí citlivě zrekonstruované kulturní památky, dvojspřeží nebo dokonce čtyřspřeží krásných koní, krásná krajina, společnost vašich blízkých, co více si o vaše svatebním dni přát? Samozřejmě vaši svatbu si musíte dostatečně dopředu zarezervovat a domluvit přesné podmínky. Nenechávejte to na poslední chvíli, mohlo by se stát, že vámi vybraný termín už nebude k dispozici!

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment