Parfém zvedne vaše sebevědomí

Volba správného parfému nám umožňuje cítit se sebevědomě a pro své okolí i přitažlivě. Nejen ženy si dávají záležet na vhodném výběru – i mužům totiž záleží na tom, jak na své okolí působí. Určitě i vy máte svou oblíbenou vůni, ke které se opakovaně vracíte a na kterou nedáte dopustit, ale i přesto u druhých nezaznamenáváte takové výsledky, jaké byste si představovali. Možná je to špatnou volbou parfému, možná za to může nevhodná kombinace obsahujících složek, možná je na vině reakce vašeho těla. Chcete být pro druhé neodolatelní? Pak víme, co vám doporučit!

Parfém
Parfém

Parfém není sen – je to realita!

Parfém lásky je tak trochu mystický pojem, o kterém určitě všichni slyšeli, ale jen málokdo mu přikládal nějakou váhu. Možná i vy patříte k lidem, kteří parfémy lásky považují spíše za reklamní tah prodejců snažících se vydělat na naivních zákaznících. Chyba! Parfém lásky skutečně existuje. Je založený na feromonech – speciálních látkách, které vysílají do mozku signály vyvolávající sexuální žádostivost. Nevěříte? Pak rozhodně nepřestávejte číst!

Neviditelná síla feromonů

Stále více mužů si zakládá na svém vzhledu a záleží jim na skutečnosti, jakým způsobem působí na něžné pohlaví. Důležitý je nejen dokonalý účes nebo slušivé oblečení – tou pravou třešničkou na dortu se stává parfém pro muže, který podtrhne mužskou sílu a vyzdvihne jeho sebevědomí. Nechte feromony, aby veškerou práci odvedly za vás a staňte se v očích žen panem dokonalým! Parfém podtrhne vaši smyslnost.

Svádění i beze slov

Snad každá žena chce vypadat dokonale a to za jakékoli příležitosti – ať už jde do práce, vyráží na dámskou jízdu nebo jen vynáší odpadkový koš do popelnice. Určitě i vám záleží nejen na tom, jak vypadáte, ale i na tom, jak vás vnímá opačné pohlaví. I vám může vůně lásky dopomoci ke štěstí! Dokonalý parfém pro ženy  založený na správné kombinaci feromonů vám umožní svádět i beze slov. A to přece stojí za zkoušku!

Redakce Profolio.cz

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment