Projekty rodinných domů

Toužíte po vlastním domečku? Máte už jasnou vizi o jeho vzhledu nebo naopak hledáte inspiraci? Hotové projekty rodinných domů z katalogu vám pomohou zhmotnit své představy. Svůj vysněný dům si také můžete nechat navrhnout na míru. Každá varianta má své pro i proti. Záleží na vašich požadavcích i finančních možnostech.

Katalogové projekty rodinných domů nebo projekty na míru?

Většinou stavíme dům jednou za život. Stavbě tak předchází pečlivý výběr místa, kde strávíme zbytek života. Dům není možné postavit bez projektu. Projekty domů můžete zvolit jako hotové řešení katalogové nebo na míru. Katalogové projekty bungalovů poskytují možnost vybrat si z bohaté nabídky vizualizací a fotografií domu. Ceny domů na klíč se pak pohybují od 1,5 milionů výše. Vždy věnujte pozornost tomu, co katalogové projekty bungalovů zahrnují.

Individuální projekty rodinných domů jsou koncipovány tak, abyste si postavili dům, který je jedinečný a nepodobá se mu žádný dům v okolí. V tom případě je potřeba sehnat si architekta, který se ztotožní s vašimi představami o domě a nebude vám vnucovat své myšlenky. Projekt na míru vám ušetří nemalé peníze, neplýtváte čtverečními metry. Individuální projekty jsou dražší, příprava trvá mnohem déle oproti katalogovému řešení. Architekt vám zařídí také veškerá potřebná povolení, zajistí stavební dozor.  Do čeho budete investovat je jen na vás. Katalogové projekty mají jasně dané parametry, které je jen obtížné měnit. Většinou každou změnu musíte zaplatit. Na toto by vás měl pracovník společnosti vždy upozornit, aby vás nepřekvapily částky, které musíte do projektu investovat. Projekty rodinných domů jsou záležitostí odborných firem, které vám dokážou pomoci vybrat dům dle tvaru a velikosti pozemku.

 

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment