Soukromá inzerce, kde výhodně prodáte i nakoupíte

Hledáte soukromou online inzerci, do které můžete vložit svou nabídku a zároveň i výhodně nakoupit? Představujeme vám webové stránky inzabaz.cz. Tento jedinečný portál zahrnuje více než desítku kategorií, v nichž můžete vybírat. Svůj inzerát zde vložíte snadno a rychle a stejně bezproblémově i nakoupíte. Podívejte se, v čem se skrývají výhody portálu inzabaz.cz.

Co zahrnuje soukromá inzerce inzabaz.cz?

Klíčem k úspěchu při vašem prodeji je správně vybraná kategorie. Na inzertním portálu inzabaz.cz je proto pro vás připravena více než desítka sekcí, z nichž můžete vybírat. Pokud zboží správně zařadíte, tak ho případný zájemce snáze nalezne.

Kromě textu samotného inzerátu zde uvedete požadované bližší specifikace produktu a také své kontaktní údajů. Můžete se zde rovněž zaregistrovat a mít tak komplexní přehled o všech svých inzerátech.

Co více může soukromá inzerce na inzabaz.cz nabídnout? Jakmile zde prodáte své věci, utržíte za ně peníze. Jak si necháte od poptávajícího zaplatit, je pouze na vás. Můžete požadovat platbu předem na účet nebo se spokojit s platbou v hotovosti při osobním převzetí nebo třeba na dobírku. Když zboží prodáte, měli byste ho začít připravovat k expedici, kterou si i zde (stejně jako na dalších inzertních portálech, např. sbazar.cz.) zajišťujete sami.

Prodejte své nepotřebné věci / získejte levně to, co vám chybí

Ať už nabízíte nebo poptáváte, zaručujeme vám, že se vám portál inzabaz.cz bude líbit. Přijdete mu na chuť hned po prvním zadaném inzerátu, a jakmile věci prodáte, budete rádi, že to, pro co vy už nemáte žádné využití, udělá radost někomu jinému. A vy za to navíc dostanete ještě zaplaceno.

Pokud naopak nechcete zbytečně utrácet, tak i pro vás je tento portál vhodný. Nakoupíte zde přímo u prodejců (není potřeba žádný zprostředkovatel). Obchod tedy probíhá rychle a věci vám dorazí domů v termínu dle individuální domluvy s prodejcem.

Profolio na Facebooku

Related posts

Leave a Comment